Wszystkie produkty
-
Maszyna do odgłowiania krewetek
-
Maszyna do obierania krewetek
-
Maszyna do sortowania krewetek
-
Maszyna do klasyfikowania ryb
-
Maszyna do gotowania krewetek
-
Maszyna do cięcia krewetek
-
Maszyna do czyszczenia krewetek
-
Maszyna do skórowania ryb
-
Maszyna do cięcia ryb
-
Maszyna do cięcia ryb
-
Maszyna do patroszenia ryb
-
Pralka do ryb
-
Maszyna do łusowania ryb
-
Maszyna do prania koszyków
-
Maszyna do namoczania
-
Maszyna do przetwarzania krewetek
-
Maszyna do przetwarzania ryb
słowa kluczowe [ iso seafood sorting machine ] mecz 34 produkty.
ISO 1500KG Maszyna do sortowania owoców morza, wielofunkcyjny sorter wielkości ryb
| Słowo kluczowe: | Maszyna do sortowania wielkości ryb o wysokiej precyzji Maszyna do sortowania wielkości krewetek Mas |
|---|---|
| Wymiar (dł. * szer. * wys.): | dł.6000xszer.5200xwys.2200mm |
| Gwarancja rdzenia: | 1 rok |
Maszyna do przetwarzania i sortowania krewetek ze stali nierdzewnej Maszyna do sortowania produktów morza
| Słowo kluczowe: | Maszyna do przetwarzania i sortowania krewetek ze stali nierdzewnej Maszyna do sortowania produktów |
|---|---|
| Wymiar ((L*W*H): | dł.6000xszer.5200xwys.2204mm |
| Pojemność produkcyjna: | 1500kg-1804kg |
Maszyna do sortowania owoców morza 380V 50Hz, Multiscene Shrimp Sizing Machine
| Słowo kluczowe: | Automatyczna maszyna do sortowania Automatyczna maszyna do sortowania Automatyczna równiarka dla Van |
|---|---|
| Wymiar (dł. * szer. * wys.): | dł.6000xszer.5200xwys.2200mm |
| dł.6000xszer.5204xwys.2200mm: | 1500kg-1800kg |
Przemysłowa maszyna do klasyfikowania ryb SUS304, Maszyna do sortowania owoców morza Multiscene
| kluczowe słowo:: | Wydajna maszyna do sortowania ryb Maszyna do przesiewania specyfikacji ryb |
|---|---|
| Wymiar (dł. * szer. * wys.):: | dł.6000xszer.4001xwys.2200mm |
| Poziom:: | 1200 kg |
Maszyna do sortowania wielkości ryb i krewetek
| nazwisko: | Maszyna do sortowania wielkości ryb i krewetek |
|---|---|
| Podstawowe składniki: | Łożysko, skrzynia biegów, silnik, zbiornik ciśnieniowy, przekładnia, pompa |
| Rodzaj wprowadzania do obrotu: | Nowy produkt 2023 |
Inteligentny 304 ze stali nierdzewnej niezawodna maszyna do sortowania krewetek nadająca się do przemysłu morskiego
| nazwisko: | Inteligentny 304 ze stali nierdzewnej niezawodna maszyna do sortowania krewetek nadająca się do prze |
|---|---|
| Podstawowe składniki: | Łożysko, skrzynia biegów, silnik, zbiornik ciśnieniowy, przekładnia, pompa |
| Rodzaj wprowadzania do obrotu: | Nowy produkt 2023 |
Sprzęt do przetwarzania owoców morza maszyna do sortowania krewetek Automatyczna maszyna do sortowania krewetek do obierania krewetek
| kluczowe słowo:: | Sprzęt do przetwarzania owoców morza maszyna do sortowania krewetek Automatyczna maszyna do sortowan |
|---|---|
| Materiał:: | Pozostałe |
| Dokładność: | wysoki |
Separator krewetek Wysokiej precyzji urządzenie do sortowania krewetek do przetwarzania owoców morza
| nazwisko: | Separator krewetek Wysokiej precyzji urządzenie do sortowania krewetek do przetwarzania owoców morza |
|---|---|
| Podstawowe składniki: | Łożysko, skrzynia biegów, silnik, zbiornik ciśnieniowy, przekładnia, pompa |
| Rodzaj wprowadzania do obrotu: | Nowy produkt 2023 |
Sprzęt do przetwarzania owoców morza Maszyna do sortowania krewetek Maszyna do automatycznej klasyfikacji wielkości krewetek
| kluczowe słowo:: | Sprzęt do przetwarzania owoców morza Maszyna do sortowania krewetek Maszyna do automatycznej klasyfi |
|---|---|
| Wymiar (dł. * szer. * wys.):: | dł.6000xszer.4000xwys.2203mm |
| Poziom:: | 1203 kg |
Automatyczna maszyna do sortowania krewetek do łuszczenia krewetek, mycia świeżych krewetek, walcowania, sortowania krewetek
| Słowo kluczowe: | Automatyczna maszyna do sortowania krewetek do łuszczenia krewetek, mycia świeżych krewetek, walcowa |
|---|---|
| Wymiar ((L*W*H): | dł.6000xszer.5200xwys.2201mm |
| Pojemność produkcyjna: | 1500kg-1801kg |

