Wszystkie produkty
-
Maszyna do odgłowiania krewetek
-
Maszyna do obierania krewetek
-
Maszyna do sortowania krewetek
-
Maszyna do klasyfikowania ryb
-
Maszyna do gotowania krewetek
-
Maszyna do cięcia krewetek
-
Maszyna do czyszczenia krewetek
-
Maszyna do skórowania ryb
-
Maszyna do cięcia ryb
-
Maszyna do cięcia ryb
-
Maszyna do patroszenia ryb
-
Pralka do ryb
-
Maszyna do łusowania ryb
-
Maszyna do prania koszyków
-
Maszyna do namoczania
-
Maszyna do przetwarzania krewetek
-
Maszyna do przetwarzania ryb
słowa kluczowe [ multifunctional fish size sorter ] mecz 5 produkty.
ISO 1500KG Maszyna do sortowania owoców morza, wielofunkcyjny sorter wielkości ryb
| Słowo kluczowe: | Maszyna do sortowania wielkości ryb o wysokiej precyzji Maszyna do sortowania wielkości krewetek Mas |
|---|---|
| Wymiar (dł. * szer. * wys.): | dł.6000xszer.5200xwys.2200mm |
| Gwarancja rdzenia: | 1 rok |
Automatyczna maszyna do klasyfikacji ryb z 12 rolkami Automatyczny klasyfikator ryb dla 4-5 rozmiarów
| kluczowe słowo:: | Automatyczna maszyna do klasyfikacji ryb z 12 rolkami Automatyczny klasyfikator ryb dla 4-5 rozmiaró |
|---|---|
| Wymiar (dł. * szer. * wys.):: | dł.6000xszer.4000xwys.2200mm |
| Materiał skrzynki elektrycznej: | Pozostałe |
Stabilna mała maszyna do klasyfikowania ryb wielofunkcyjna 6000x5200x2200mm
| Słowo kluczowe: | Mała maszyna do sortowania ryb Automatyczna maszyna do sortowania ryb |
|---|---|
| Wymiar (dł. * szer. * wys.): | dł.6000xszer.5200xwys.2200mm |
| Kolor: | Stal nierdzewna |
Wielofunkcyjna maszyna do klasyfikowania krewetek
| Słowo kluczowe: | 20 lat doświadczenia Sortownik ryb Sortownik ryb Sortownik ryb Klasyfikator ryb |
|---|---|
| Podstawowe komponenty:: | łożysko, skrzynia biegów, silnik, |
| Wymiar (dł. * szer. * wys.): | dł.6000xszer.5200xwys.2200mm |
Maszyna do sortowania sardynek o dużej wydajności z 12-rolkową automatyczną linią do sortowania sardynek
| kluczowe słowo:: | Maszyna do sortowania sardynek o dużej wydajności z 12-rolkową automatyczną linią do sortowania sard |
|---|---|
| Wymiar (dł. * szer. * wys.):: | dł.6000xszer.4000xwys.2200mm |
| Materiał skrzynki elektrycznej: | Pozostałe |
1

