Wszystkie produkty
-
Maszyna do odgłowiania krewetek
-
Maszyna do obierania krewetek
-
Maszyna do sortowania krewetek
-
Maszyna do klasyfikowania ryb
-
Maszyna do gotowania krewetek
-
Maszyna do cięcia krewetek
-
Maszyna do czyszczenia krewetek
-
Maszyna do skórowania ryb
-
Maszyna do cięcia ryb
-
Maszyna do cięcia ryb
-
Maszyna do patroszenia ryb
-
Pralka do ryb
-
Maszyna do łusowania ryb
-
Maszyna do prania koszyków
-
Maszyna do namoczania
-
Maszyna do przetwarzania krewetek
-
Maszyna do przetwarzania ryb
słowa kluczowe [ water circulation cleaning and cooling machine ] mecz 4 produkty.
Gotowane krewetki szybkie chłodzenie Wodny cyrkulacja Maszyna czyszcząca i chłodząca do przetwarzania gotowanych krewetek
| Słowo kluczowe: | Gotowane krewetki szybkie chłodzenie woda cyrkulacji sprzątanie i chłodzenie maszyna jest stosowana |
|---|---|
| Podstawowe komponenty:: | Łożysko, skrzynia biegów, silnik, przekładnia |
| Wymiar (dł. * szer. * wys.):: | Dł. 4200 x szer. 1600 x wys. 1207 mm |
Gotowane krewetki ochłodzenie wodne windy lodowe obieg wody ochłodzenie niskotemperaturowe urządzenie czyszczące
| Słowo kluczowe: | Winda chłodząca wodą z gotowanych krewetek |
|---|---|
| Podstawowe komponenty:: | Łożysko, skrzynia biegów, silnik, przekładnia |
| Wymiar (dł. * szer. * wys.):: | Dł. 4200 x szer. 1600 x wys. 1206 mm |
Wysokiego ciśnienia cyrkulacja wody chłodzenie szybkie chłodzenie Ryba i krewetki Sprzątacz krewetki Chłodzący aparat
| Słowo kluczowe: | Maszyna do czyszczenia ryb i krewetek z szybkim chłodzeniem |
|---|---|
| Podstawowe komponenty:: | Łożysko, skrzynia biegów, silnik, przekładnia |
| Wymiar (dł. * szer. * wys.):: | dł. 4200 x szer. 1600 x wys. 1204 mm |
Wytrzymały 380V sprzęt do przetwarzania ryb, antykorozyjna maszyna do przetwarzania krewetek
| Słowo kluczowe: | Wysokociśnieniowa cyrkulacja wody chłodzącej szybko schładzająca maszyna do czyszczenia ryb i krewet |
|---|---|
| Rodzaj wprowadzania do obrotu:: | Nowy produkt 2023 |
| Wymiar (dł. * szer. * wys.): | Dł. 4200 x szer. 1600 x wys. 1207 mm |
1

