Wszystkie produkty
-
Maszyna do odgłowiania krewetek
-
Maszyna do obierania krewetek
-
Maszyna do sortowania krewetek
-
Maszyna do klasyfikowania ryb
-
Maszyna do gotowania krewetek
-
Maszyna do cięcia krewetek
-
Maszyna do czyszczenia krewetek
-
Maszyna do skórowania ryb
-
Maszyna do cięcia ryb
-
Maszyna do cięcia ryb
-
Maszyna do patroszenia ryb
-
Pralka do ryb
-
Maszyna do łusowania ryb
-
Maszyna do prania koszyków
-
Maszyna do namoczania
-
Maszyna do przetwarzania krewetek
-
Maszyna do przetwarzania ryb
słowa kluczowe [ 1500kg seafood sorting machine ] mecz 19 produkty.
Wytrzymały 380V urządzenie do klasyfikowania ryb, antyerozyjna maszyna do sortowania ryb
| kluczowe słowo:: | Wysokowydajna maszyna do sortowania ryb Proces owoców morza Automatyczna maszyna do sortowania ryb |
|---|---|
| Liczba rolek: | 18 sztuk |
| Liczba operatorów: | 2-4 osoby |
Maszyna do przetwarzania produktów morza i krewetek, maszyna do sortowania krewetek i ryb, maszyna do sortowania krewetek i krewetek
| Słowo kluczowe: | Maszyna do przetwarzania produktów morza i krewetek, maszyna do sortowania krewetek i ryb, maszyna d |
|---|---|
| Wymiar ((L*W*H): | dł.6000xszer.5200xwys.2206mm |
| Pojemność produkcyjna: | 1500kg-1806kg |
Maszyna do klasyfikacji krewetek rybnych o masie 1500 kg wielofunkcyjna dla przemysłu
| Słowo kluczowe: | Oszczędź koszty Sprzęt do przetwarzania owoców morza Maszyna do sortowania krewetek Maszyna do sorto |
|---|---|
| Podstawowe komponenty:: | Łożysko, skrzynia biegów, silnik, zbiornik ciśnieniowy, przekładnia, pompa |
| Wymiar (dł. * szer. * wys.): | dł.6000xszer.5200xwys.2200mm |
Klasyfikator przetwarzania krewetek z owoców morza Automatyczny szybki rybny klasyfikator wielkości krewetek
| Słowo kluczowe: | Klasyfikator przetwarzania krewetek z owoców morza Automatyczny szybki rybny klasyfikator wielkości |
|---|---|
| Wymiar ((L*W*H): | dł.6000xszer.5200xwys.2203mm |
| Pojemność produkcyjna: | 1500kg-1803kg |
Wielofunkcyjna maszyna do klasyfikowania krewetek
| Słowo kluczowe: | 20 lat doświadczenia Sortownik ryb Sortownik ryb Sortownik ryb Klasyfikator ryb |
|---|---|
| Podstawowe komponenty:: | łożysko, skrzynia biegów, silnik, |
| Wymiar (dł. * szer. * wys.): | dł.6000xszer.5200xwys.2200mm |
Maszyna do klasyfikowania krewetek 380V 50Hz Wielofunkcyjna do rozmiaru krewetek
| Słowo kluczowe: | 20 lat doświadczenia w sortowaniu krewetek Sortowanie krewetek Klasyfikator krewetek Glading |
|---|---|
| Wymiar (dł. * szer. * wys.): | dł.6000xszer.5200xwys.2200mm |
| Pojemność produkcyjna: | 1500kg-1800kg |
Linia produkcyjna zintegrowanej maszyny do czyszczenia krewetek i ryb
| Słowo kluczowe: | Linia produkcyjna zintegrowanej maszyny do czyszczenia krewetek i ryb |
|---|---|
| Wymiar ((L*W*H): | dł.6000xszer.5200xwys.2205mm |
| Pojemność produkcyjna: | 1500kg-1805kg |
Przemysłowa maszyna do prania marchew i ziemniaków Multiscene antykorozyjna
| kluczowe słowo:: | Przemysłowa linia do czyszczenia warzyw z marchwi ziemniaczanej Ananasowa myjka do bąbelków owocowyc |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |
| Wymiar (dł. * szer. * wys.):: | dł. 4200 x szer. 1600 x wys. 1209 mm |
Całkowicie automatyczny klasy spożywczej szklaniacz bębnowy 18-walcowy
| Słowo kluczowe: | Całkowicie automatyczny klasy spożywczej szklaniacz bębnowy 18-walcowy |
|---|---|
| Wymiar ((L*W*H): | dł.6000xszer.5200xwys.2207mm |
| Pojemność produkcyjna: | 1500kg-1807kg |

