Wszystkie produkty
-
Maszyna do odgłowiania krewetek
-
Maszyna do obierania krewetek
-
Maszyna do sortowania krewetek
-
Maszyna do klasyfikowania ryb
-
Maszyna do gotowania krewetek
-
Maszyna do cięcia krewetek
-
Maszyna do czyszczenia krewetek
-
Maszyna do skórowania ryb
-
Maszyna do cięcia ryb
-
Maszyna do cięcia ryb
-
Maszyna do patroszenia ryb
-
Pralka do ryb
-
Maszyna do łusowania ryb
-
Maszyna do prania koszyków
-
Maszyna do namoczania
-
Maszyna do przetwarzania krewetek
-
Maszyna do przetwarzania ryb
słowa kluczowe [ 1500kg seafood sorting machine ] mecz 19 produkty.
ISO 1500KG Maszyna do sortowania owoców morza, wielofunkcyjny sorter wielkości ryb
| Słowo kluczowe: | Maszyna do sortowania wielkości ryb o wysokiej precyzji Maszyna do sortowania wielkości krewetek Mas |
|---|---|
| Wymiar (dł. * szer. * wys.): | dł.6000xszer.5200xwys.2200mm |
| Gwarancja rdzenia: | 1 rok |
Maszyna do przetwarzania i sortowania krewetek ze stali nierdzewnej Maszyna do sortowania produktów morza
| Słowo kluczowe: | Maszyna do przetwarzania i sortowania krewetek ze stali nierdzewnej Maszyna do sortowania produktów |
|---|---|
| Wymiar ((L*W*H): | dł.6000xszer.5200xwys.2204mm |
| Pojemność produkcyjna: | 1500kg-1804kg |
Maszyna do sortowania owoców morza 380V 50Hz, Multiscene Shrimp Sizing Machine
| Słowo kluczowe: | Automatyczna maszyna do sortowania Automatyczna maszyna do sortowania Automatyczna równiarka dla Van |
|---|---|
| Wymiar (dł. * szer. * wys.): | dł.6000xszer.5200xwys.2200mm |
| dł.6000xszer.5204xwys.2200mm: | 1500kg-1800kg |
Automatyczna maszyna do sortowania krewetek do łuszczenia krewetek, mycia świeżych krewetek, walcowania, sortowania krewetek
| Słowo kluczowe: | Automatyczna maszyna do sortowania krewetek do łuszczenia krewetek, mycia świeżych krewetek, walcowa |
|---|---|
| Wymiar ((L*W*H): | dł.6000xszer.5200xwys.2201mm |
| Pojemność produkcyjna: | 1500kg-1801kg |
Automatyczna maszyna do sortowania krewetek do łuszczenia krewetek, mycia świeżych krewetek, walcowania, sortowania krewetek
| Słowo kluczowe: | Automatyczna maszyna do sortowania krewetek do łuszczenia krewetek, mycia świeżych krewetek, walcowa |
|---|---|
| Wymiar ((L*W*H): | dł.6000xszer.5200xwys.2202mm |
| Pojemność produkcyjna: | 1500kg-1802kg |
Automatyczna linia przetwórstwa żywności Maszyna do sortowania ryb Maszyna do czyszczenia i sortowania krewetek
| Słowo kluczowe: | Automatyczna linia przetwórstwa żywności Maszyna do sortowania ryb Maszyna do czyszczenia i sortowan |
|---|---|
| Wymiar ((L*W*H): | dł.6000xszer.5200xwys.2209mm |
| Pojemność produkcyjna: | 1500kg-1809kg |
Maszyna do sortowania wielkości krewetek
| Słowo kluczowe: | Maszyna do sortowania wielkości krewetek |
|---|---|
| Wymiar ((L*W*H): | L6000xW5200xH2210mm |
| Pojemność produkcyjna: | 1500 kg-1810 kg |
Maszyna do sortowania ryb z stali nierdzewnej 304 18 rolki Maszyna do przesiewania wielkości ryb
| Słowo kluczowe: | Maszyna do sortowania ryb z stali nierdzewnej 304 18 rolki Maszyna do przesiewania wielkości ryb |
|---|---|
| Wymiar ((L*W*H): | dł.6000xszer.5200xwys.2208mm |
| Pojemność produkcyjna: | 1500kg-1808kg |
Automatyczna maszyna do klasyfikowania ryb, maszyna do sortowania ryb, maszyna do klasyfikowania wielkości ryb
| Słowo kluczowe: | Automatyczna maszyna do klasyfikowania ryb, maszyna do sortowania ryb, maszyna do klasyfikowania wie |
|---|---|
| Wymiar ((L*W*H): | Dł. 6000 x szer. 5200 x wys. 2211 mm |
| Pojemność produkcyjna: | 1500kg-1811kg |
Maszyna do klasyfikowania krewetek, maszyna do oczyszczania i sortowania krewetek, maszyna do przesiewania krewetek po ostrzelaniu
| Słowo kluczowe: | Maszyna do klasyfikowania krewetek, maszyna do oczyszczania i sortowania krewetek, maszyna do przesi |
|---|---|
| Wymiar ((L*W*H): | dł.6000xszer.5200xwys.2207mm |
| Pojemność produkcyjna: | 1500kg-1807kg |

