Wszystkie produkty
-
Maszyna do odgłowiania krewetek
-
Maszyna do obierania krewetek
-
Maszyna do sortowania krewetek
-
Maszyna do klasyfikowania ryb
-
Maszyna do gotowania krewetek
-
Maszyna do cięcia krewetek
-
Maszyna do czyszczenia krewetek
-
Maszyna do skórowania ryb
-
Maszyna do cięcia ryb
-
Maszyna do cięcia ryb
-
Maszyna do patroszenia ryb
-
Pralka do ryb
-
Maszyna do łusowania ryb
-
Maszyna do prania koszyków
-
Maszyna do namoczania
-
Maszyna do przetwarzania krewetek
-
Maszyna do przetwarzania ryb
słowa kluczowe [ conveyor fish processing line ] mecz 20 produkty.
18 sztuk maszyna do sortowania małych ryb
| kluczowe słowo:: | Chiny Maszyna do sortowania małych ryb Maszyna do sortowania małych ryb Linia do sortowania małych r |
|---|---|
| Wymiar (dł. * szer. * wys.):: | dł.6000xszer.4000xwys.2200mm |
| Materiał skrzynki elektrycznej: | Pozostałe |
4 style Automatyczna maszyna do klasyfikacji ryb i sortowania małych ryb Linia z 5-10T / h
| kluczowe słowo:: | 4-stykowa automatyczna maszyna do klasyfikacji ryb i sortowania małych żyłek do ryb o prędkości 5-10 |
|---|---|
| Obsługiwać: | Łatwo. |
| napięcie: | 380 V lub dostosowane |
3.07KW Linia produkcyjna odkupowania ryby montaż krewetek przetwarzania taśmy przenośnikowe
| kluczowe słowo:: | Linia do odkamieniania ryb Przenośnik do przetwarzania krewetek Taśmy przenośnikowe do montażu linii |
|---|---|
| Materiał: | Pozostałe |
| Wymiar (dł. * szer. * wys.):: | L10000xW1150xH1557mm |
Linia produkcyjna fabryki przetwórstwa ryb i krewetek Taca do rozmrażania ze stali nierdzewnej Separator tacy do zamrażania krewetek
| Słowo kluczowe: | Linia produkcyjna fabryki przetwórstwa ryb i krewetek Taca do rozmrażania ze stali nierdzewnej Separ |
|---|---|
| Wymiar (dł. * szer. * wys.):: | Dł.3500xszer.800xwys.1102mm |
| Podstawowe składniki: | silnik, przekładnia, przenośnik, spray |
Szybka równiarka rolkowa do żywych ryb z 12 szt. Linii do sortowania żywych ryb
| kluczowe słowo:: | Szybka równiarka rolkowa do żywych ryb z 12 szt. Linii do sortowania żywych ryb |
|---|---|
| Wymiar (dł. * szer. * wys.):: | dł.6000xszer.4000xwys.2200mm |
| Materiał skrzynki elektrycznej: | Pozostałe |
1500W Praktyczna maszyna do usuwania ryb Wielofunkcyjna odporna na zużycie
| Słowo klucz: | Automatyczna maszyna do czyszczenia ryb nowego typu. Maszyna do dzielenia i krojenia ryb |
|---|---|
| Kolor: | Stal nierdzewna 304 |
| Dostawa: | 20-30 dni |
Duża wydajność Grader całej ryby z 18 rolkami Maszyna do sortowania całej ryby i rozmiaru ryb
| kluczowe słowo:: | Duża wydajność Grader całej ryby z 18 rolkami Maszyna do sortowania całej ryby i rozmiaru ryb |
|---|---|
| Wymiar (dł. * szer. * wys.):: | dł.6000xszer.4000xwys.2200mm |
| Materiał:: | Pozostałe |
Dobry efekt klasyfikator rolkowy ryb dla pelagicznych Ryb Rolkowy sortowanie maszyny i ryb rozmiaru
| kluczowe słowo:: | Dobry efekt klasyfikator rolkowy ryb dla pelagicznych Ryb Rolkowy sortowanie maszyny i ryb rozmiaru |
|---|---|
| Wymiar (dł. * szer. * wys.):: | dł.6000xszer.4000xwys.2200mm |
| Materiał:: | Pozostałe |
Sortyfikacja ryb komercyjnych dla ryb pelagicznych
| kluczowe słowo:: | Sortyfikacja ryb komercyjnych dla ryb pelagicznych |
|---|---|
| Wymiar (dł. * szer. * wys.):: | dł.6000xszer.4000xwys.2200mm |
| Materiał:: | Pozostałe |
Maszyna do sortowania sardynek o dużej wydajności z 12-rolkową automatyczną linią do sortowania sardynek
| kluczowe słowo:: | Maszyna do sortowania sardynek o dużej wydajności z 12-rolkową automatyczną linią do sortowania sard |
|---|---|
| Wymiar (dł. * szer. * wys.):: | dł.6000xszer.4000xwys.2200mm |
| Materiał skrzynki elektrycznej: | Pozostałe |

