Wszystkie produkty
-
Maszyna do odgłowiania krewetek
-
Maszyna do obierania krewetek
-
Maszyna do sortowania krewetek
-
Maszyna do klasyfikowania ryb
-
Maszyna do gotowania krewetek
-
Maszyna do cięcia krewetek
-
Maszyna do czyszczenia krewetek
-
Maszyna do skórowania ryb
-
Maszyna do cięcia ryb
-
Maszyna do cięcia ryb
-
Maszyna do patroszenia ryb
-
Pralka do ryb
-
Maszyna do łusowania ryb
-
Maszyna do prania koszyków
-
Maszyna do namoczania
-
Maszyna do przetwarzania krewetek
-
Maszyna do przetwarzania ryb
słowa kluczowe [ conveyor fish processing line ] mecz 20 produkty.
3.10KW linii przetwórstwa ryb przenośnik linii produkcyjnej odkręcania ryb
| kluczowe słowo:: | transportnik przetwórstwa ryb Linia produkcyjna fabryki przetwórstwa ryb Linia produkcyjna odkręcani |
|---|---|
| Materiał: | Pozostałe |
| Wymiar (dł. * szer. * wys.):: | L10000xW1150xH1560mm |
Przesyłowiec Linii produkcyjnej przetwarzania ryb Linii produkcyjnej odkręcania ryb Łososie Skinne
| kluczowe słowo:: | transportnik przetwórstwa ryb Linia produkcyjna fabryki przetwórstwa ryb Linia produkcyjna odkręcani |
|---|---|
| Materiał: | Pozostałe |
| Wymiar (dł. * szer. * wys.):: | L10000xW1150xH1555mm |
Linia do przetwarzania ryb Linia produkcyjna Sprzęt do cięcia skóry ryb Maszyna do obierania ryb Linia do przetwarzania ryb ze stali nierdzewnej
| Słowo kluczowe: | Linia do przetwarzania ryb Linia produkcyjna Sprzęt do cięcia skóry ryb Maszyna do obierania ryb Lin |
|---|---|
| Głębokość ostrza: | może być regulowany |
| Wymiar ((L*W*H): | Dł. 1200 x szer. 600 x wys. 934 mm |
Zestaw z tworzyw nierdzewnych
| kluczowe słowo:: | Zestaw z tworzyw nierdzewnych |
|---|---|
| Materiał: | Pozostałe |
| Wymiar (dł. * szer. * wys.):: | Dł. 10000 x szer. 1150 x wys. 1559 mm |
Maszyna do cięcia makreli Maszyna do cięcia makreli Profesjonalna linia produkcyjna do przetwarzania ryb ze stali nierdzewnej
| kluczowe słowo:: | Maszyna do cięcia makreli Maszyna do cięcia makreli Profesjonalna linia produkcyjna do przetwarzania |
|---|---|
| Materiał:: | Pozostałe |
| Wymiar (dł. * szer. * wys.):: | dł. 1550 x szer. 800 x wys. 1452 mm |
Maszyna do przetwarzania ryb ze stali nierdzewnej przeciw korozji 380V 50Hz
| kluczowe słowo:: | Linia do odkamieniania ryb Przenośnik do przetwarzania krewetek Taśmy przenośnikowe do montażu linii |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |
| Wymiar (dł. * szer. * wys.):: | Dł. 10000 x szer. 1150 x wys. 1550 mm |
Wielofunkcyjny zakład przetwórstwa krewetek, Praktyczny sprzęt komercyjny do przetwarzania ryb
| Słowo kluczowe: | Linia produkcyjna do przetwórstwa krewetek rybnych z natryskiem wodnym Separator tac do zamrażania |
|---|---|
| Oddzielna metoda: | sprej wodny |
| Zdolność produkcyjna:: | 500-600 kg/godz |
Maszyna do przetwarzania ryb i krewetek Pas przenośny Fabryka produktów morza Stolik roboczy Linia przetwarzania krewetek
| kluczowe słowo:: | Taśmy przenośnikowe do przetwarzania ryb i krewetek Stolik pracy w fabryce przetwarzania produktów m |
|---|---|
| Materiał: | Pozostałe |
| Wymiar (dł. * szer. * wys.):: | Dł. 10000 x szer. 1150 x wys. 1558 mm |
Linia produkcyjna maszyn do cięcia ryb Platformę do przetwarzania ryb można dostosować do indywidualnych potrzeb
| kluczowe słowo:: | Linia produkcyjna maszyn do cięcia ryb Platformę do przetwarzania ryb można dostosować do indywidual |
|---|---|
| Materiał:: | Pozostałe |
| Wymiar (dł. * szer. * wys.):: | dł. 1550 x szer. 800 x wys. 1457 mm |
1506kg Linia produkcji owoców morza Stal nierdzewna Biuro pracy na zamówienie Linia przetwarzania ryb i krewetek Pas przenośny
| kluczowe słowo:: | Linia produkcyjna przetwarzania owoców morza Stol nierdzewny na zamówienie stanowisko robocze Linia |
|---|---|
| Materiał: | Pozostałe |
| Wymiar (dł. * szer. * wys.):: | Dł. 10000 x szer. 1150 x wys. 1556 mm |

