Wszystkie produkty
-
Maszyna do odgłowiania krewetek
-
Maszyna do obierania krewetek
-
Maszyna do sortowania krewetek
-
Maszyna do klasyfikowania ryb
-
Maszyna do gotowania krewetek
-
Maszyna do cięcia krewetek
-
Maszyna do czyszczenia krewetek
-
Maszyna do skórowania ryb
-
Maszyna do cięcia ryb
-
Maszyna do cięcia ryb
-
Maszyna do patroszenia ryb
-
Pralka do ryb
-
Maszyna do łusowania ryb
-
Maszyna do prania koszyków
-
Maszyna do namoczania
-
Maszyna do przetwarzania krewetek
-
Maszyna do przetwarzania ryb
słowa kluczowe [ stainless steel 304 fish processing line ] mecz 69 produkty.
Linia produkcyjna fabryki przetwórstwa ryb i krewetek Taca do rozmrażania ze stali nierdzewnej Separator tacy do zamrażania krewetek
| Słowo kluczowe: | Linia produkcyjna fabryki przetwórstwa ryb i krewetek Taca do rozmrażania ze stali nierdzewnej Separ |
|---|---|
| Wymiar (dł. * szer. * wys.):: | Dł.3500xszer.800xwys.1102mm |
| Podstawowe składniki: | silnik, przekładnia, przenośnik, spray |
Całkowicie automatyczna linia produkcyjna przetwarzania ryb
| Słowo klucz: | Całkowicie automatyczna linia produkcyjna do przetwarzania ryb Maszyna do czyszczenia wnętrzności ka |
|---|---|
| Napięcie:: | 380V/3P/50Hz |
| Wymiar (dł. * szer. * wys.):: | L2100xW650xH1305mm |
Maszyna do cięcia makreli Maszyna do cięcia makreli Profesjonalna linia produkcyjna do przetwarzania ryb ze stali nierdzewnej
| kluczowe słowo:: | Maszyna do cięcia makreli Maszyna do cięcia makreli Profesjonalna linia produkcyjna do przetwarzania |
|---|---|
| Materiał:: | Pozostałe |
| Wymiar (dł. * szer. * wys.):: | dł. 1550 x szer. 800 x wys. 1452 mm |
Maszyna do odkamieniania i czyszczenia ryb dla linii produkcyjnej przetwórstwa ryb
| Kluczowe słowa: | Maszyna do odkamieniania i czyszczenia ryb dla linii produkcyjnej przetwórstwa ryb |
|---|---|
| Prędkość: | może być regulowany |
| Wymiar ((L*W*H): | L2200xW1150xH1608mm |
Wielofunkcyjny zakład przetwórstwa krewetek, Praktyczny sprzęt komercyjny do przetwarzania ryb
| Słowo kluczowe: | Linia produkcyjna do przetwórstwa krewetek rybnych z natryskiem wodnym Separator tac do zamrażania |
|---|---|
| Oddzielna metoda: | sprej wodny |
| Zdolność produkcyjna:: | 500-600 kg/godz |
40-50 sztuk/min Maszyna do filerowania tilapia Trwała stal nierdzewna 304
| Słowo klucz: | W pełni automatyczny sprzęt do cięcia i czyszczenia paszczy rybnych Maszyna do zabijania ryb |
|---|---|
| Napięcie:: | 380V/3P/50Hz |
| Wymiar (dł. * szer. * wys.): | dł. 2100 x szer. 650 x wys. 1300 mm |
Maszyna do sortowania wielkości krewetek
| Słowo kluczowe: | Maszyna do sortowania wielkości krewetek |
|---|---|
| Wymiar ((L*W*H): | L6000xW5200xH2210mm |
| Pojemność produkcyjna: | 1500 kg-1810 kg |
Półautomatyczna maszyna do obierania ryb linia produkcyjna do przetwarzania i obierania ryb elektryczna obieraczka
| kluczowe słowo:: | Półautomatyczna maszyna do obierania ryb linia produkcyjna do przetwarzania i obierania ryb elektryc |
|---|---|
| Kolor:: | Pozostałe |
| Wymiar ((L*W*H): | L1200xW600xH937 mm |
Linia przetwarzania głowicy krewetek ze stali nierdzewnej
| Słowo klucz: | Linia przetwarzania głowicy krewetek ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Materiał: | Pozostałe |
| Wymiar ((L*W*H): | L19500xW2500xH1706mm |
Maszyna do usuwania głowicy krewetek Linia do przetwarzania krewetek Usunięcie głowicy
| Słowo klucz: | Linia do usuwania głów z krewetek w zakładzie przetwórstwa owoców morza System usuwania głów z krewe |
|---|---|
| Materiał: | Pozostałe |
| Wymiar ((L*W*H): | Dł. 19500 x szer. 2500 x wys. 1704 mm |

