Wszystkie produkty
-
Maszyna do odgłowiania krewetek
-
Maszyna do obierania krewetek
-
Maszyna do sortowania krewetek
-
Maszyna do klasyfikowania ryb
-
Maszyna do gotowania krewetek
-
Maszyna do cięcia krewetek
-
Maszyna do czyszczenia krewetek
-
Maszyna do skórowania ryb
-
Maszyna do cięcia ryb
-
Maszyna do cięcia ryb
-
Maszyna do patroszenia ryb
-
Pralka do ryb
-
Maszyna do łusowania ryb
-
Maszyna do prania koszyków
-
Maszyna do namoczania
-
Maszyna do przetwarzania krewetek
-
Maszyna do przetwarzania ryb
słowa kluczowe [ stainless steel 304 fish processing line ] mecz 69 produkty.
Stabilny 380-woltowy zakład przetwórstwa owoców morza, wielofunkcyjna linia odcinająca głowy krewetek
| Słowo klucz: | Linia do usuwania głów z krewetek w zakładzie przetwórstwa owoców morza System usuwania głów z krewe |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |
| Wymiar (dł. * szer. * wys.): | dł.19500xszer.2500xwys.1700mm |
Automatyczna linia montażowa odgłobienia krewetek Maszyna do usuwania głów krewetek do fabryki przetwórstwa owoców morza
| Słowo klucz: | Automatyczna linia montażowa odgłobienia krewetek Maszyna do usuwania głów krewetek do fabryki przet |
|---|---|
| Materiał: | Pozostałe |
| Wymiar ((L*W*H): | L19500xW2500xH1708mm |
Maszyna do usuwania głów dla linii produkcyjnej do przetwarzania krewetek
| Słowo klucz: | Maszyna do usuwania głów dla linii produkcyjnej do przetwarzania krewetek |
|---|---|
| Materiał: | Pozostałe |
| Wymiar ((L*W*H): | L19500xW2500xH1710mm |
Głowa i skorupka krewetki sortowanie maszyny czyszczenia maszyny przetwórstwa zakładu montażu Głowa krewetki usunięta
| Słowo klucz: | Głowa i skorupka krewetki sortowanie maszyny czyszczenia maszyny przetwórstwa zakładu montażu Głowa |
|---|---|
| Materiał: | Pozostałe |
| Wymiar ((L*W*H): | Dł. 19500 x szer. 2500 x wys. 1711 mm |
Linia produkcyjna z automatycznym systemem odgłobiania krewetek
| Słowo klucz: | Linia produkcyjna z automatycznym systemem odgłobiania krewetek |
|---|---|
| Materiał: | Pozostałe |
| Wymiar ((L*W*H): | Dł. 19500 x szer. 2500 x wys. 1707 mm |
Maszyna do separacji głowy krewetki separator głowy i ciała krewetki Innowacyjna maszyna do przetwarzania owoców morza
| Słowo klucz: | Linia do usuwania głów z krewetek w zakładzie przetwórstwa owoców morza System usuwania głów z krewe |
|---|---|
| Materiał: | Pozostałe |
| Wymiar ((L*W*H): | L19500xW2500xH1703mm |
Klasyfikator przetwarzania krewetek z owoców morza Automatyczny szybki rybny klasyfikator wielkości krewetek
| Słowo kluczowe: | Klasyfikator przetwarzania krewetek z owoców morza Automatyczny szybki rybny klasyfikator wielkości |
|---|---|
| Wymiar ((L*W*H): | dł.6000xszer.5200xwys.2203mm |
| Pojemność produkcyjna: | 1500kg-1803kg |
ISO SUS304 Grzejnik parowy do grzewki krewetek, wielofunkcyjna fabryka przetwarzania krewetek
| Słowo kluczowe: | Linia do produkcji krewetek gotowanych o dużej pojemności, do gotowania na parze, do gotowania na pa |
|---|---|
| Materiał:: | Stal nierdzewna 304 |
| Wymiar (dł. * szer. * wys.):: | dł.5930xszer.1200xwys.2000mm |
Fabryka przetwarzania owoców morza duża maszyna do kłusownictwa ryb i krewetek Linia produkcyjna krewetek sushi Maszyna do pieca parowego
| Słowo kluczowe: | Fabryka przetwarzania owoców morza duża maszyna do kłusownictwa ryb i krewetek Linia produkcyjna kre |
|---|---|
| Wymiar (dł. * szer. * wys.):: | dł.5930xszer.1200xwys.2002mm |
| Zdolność produkcyjna:: | 500-602 kg/godz |
Linia produkcyjna do przetwarzania krewetek, maszyna do gotowania gotowanych krewetek, maszyna do wycierania pary krewetek sushi
| Słowo kluczowe: | Linia produkcyjna do przetwarzania krewetek, maszyna do gotowania gotowanych krewetek, maszyna do wy |
|---|---|
| Wymiar (dł. * szer. * wys.):: | dł.5930xszer.1200xwys.2007mm |
| Zdolność produkcyjna:: | 500-607kg/godz |

