Wszystkie produkty
-
Maszyna do odgłowiania krewetek
-
Maszyna do obierania krewetek
-
Maszyna do sortowania krewetek
-
Maszyna do klasyfikowania ryb
-
Maszyna do gotowania krewetek
-
Maszyna do cięcia krewetek
-
Maszyna do czyszczenia krewetek
-
Maszyna do skórowania ryb
-
Maszyna do cięcia ryb
-
Maszyna do cięcia ryb
-
Maszyna do patroszenia ryb
-
Pralka do ryb
-
Maszyna do łusowania ryb
-
Maszyna do prania koszyków
-
Maszyna do namoczania
-
Maszyna do przetwarzania krewetek
-
Maszyna do przetwarzania ryb
słowa kluczowe [ stainless steel 304 fish processing line ] mecz 69 produkty.
Szybka równiarka rolkowa do żywych ryb z 12 szt. Linii do sortowania żywych ryb
| kluczowe słowo:: | Szybka równiarka rolkowa do żywych ryb z 12 szt. Linii do sortowania żywych ryb |
|---|---|
| Wymiar (dł. * szer. * wys.):: | dł.6000xszer.4000xwys.2200mm |
| Materiał skrzynki elektrycznej: | Pozostałe |
Automatyczna myjnia ryb odporna na zużycie wielofunkcyjna
| kluczowe słowo:: | Automatyczna myjka do ryb pod wysokim ciśnieniem Linia do czyszczenia krewetek |
|---|---|
| Prędkość: | Częstotliwość |
| Wymiar (dł. * szer. * wys.):: | dł. 4200 x szer. 1600 x wys. 1200 mm |
Praktyczna maszyna do klasyfikacji ryb, wielofunkcyjna sorterka krewetek
| Słowo kluczowe: | Roller Smart Vannamei Równiarka Vannamei Sizer Vannamei Sorter Vannamei Linia sortująca |
|---|---|
| Wymiar (dł. * szer. * wys.): | dł.6000xszer.5200xwys.2200mm |
| Władza: | 4,9 kW |
Anty-korrozyjna maszyna do skalowania ryb wodoodporna trwała automatyczna
| Kluczowe słowa: | Maszyna do usuwania łusek ze stali nierdzewnej Odkamieniacz Maszyna do ryb Obrotowy bęben |
|---|---|
| Prędkość: | może być regulowany |
| Wymiar (dł. * szer. * wys.): | dł.2200xszer.1150xwys.1600mm |
Maszyny i urządzenia do przetwarzania owoców morza skutecznie usuwają łuski ryb tilapia
| Kluczowe słowa: | Maszyny i urządzenia do przetwarzania owoców morza skutecznie usuwają łuski ryb tilapia |
|---|---|
| Prędkość: | może być regulowany |
| Wymiar ((L*W*H): | Dł. 2200 x szer. 1150 x wys. 1606 mm |
Sprzęt do odkamieniania ryb, laparotomii, czyszczenia wnętrzności Maszyna do usuwania kamienia z ryb
| Kluczowe słowa: | Sprzęt do odkamieniania ryb, laparotomii, czyszczenia wnętrzności Maszyna do usuwania kamienia z ryb |
|---|---|
| Prędkość: | może być regulowany |
| Wymiar ((L*W*H): | Dł. 2200 x szer. 1150 x wys. 1610 mm |
1500W Praktyczna maszyna do usuwania ryb Wielofunkcyjna odporna na zużycie
| Słowo klucz: | Automatyczna maszyna do czyszczenia ryb nowego typu. Maszyna do dzielenia i krojenia ryb |
|---|---|
| Kolor: | Stal nierdzewna 304 |
| Dostawa: | 20-30 dni |
maszyna do szkrabienia łusek ryb karpia tilapia z okrągłą rowką obracająca się urządzenie do usuwania łusek ryb
| Kluczowe słowa: | maszyna do szkrabienia łusek ryb karpia tilapia z okrągłą rowką obracająca się urządzenie do usuwani |
|---|---|
| Prędkość: | może być regulowany |
| Wymiar ((L*W*H): | L2200xW1150xH1604mm |
Duża wydajność Grader całej ryby z 18 rolkami Maszyna do sortowania całej ryby i rozmiaru ryb
| kluczowe słowo:: | Duża wydajność Grader całej ryby z 18 rolkami Maszyna do sortowania całej ryby i rozmiaru ryb |
|---|---|
| Wymiar (dł. * szer. * wys.):: | dł.6000xszer.4000xwys.2200mm |
| Materiał:: | Pozostałe |
Dobry efekt klasyfikator rolkowy ryb dla pelagicznych Ryb Rolkowy sortowanie maszyny i ryb rozmiaru
| kluczowe słowo:: | Dobry efekt klasyfikator rolkowy ryb dla pelagicznych Ryb Rolkowy sortowanie maszyny i ryb rozmiaru |
|---|---|
| Wymiar (dł. * szer. * wys.):: | dł.6000xszer.4000xwys.2200mm |
| Materiał:: | Pozostałe |

