Wszystkie produkty
-
Maszyna do odgłowiania krewetek
-
Maszyna do obierania krewetek
-
Maszyna do sortowania krewetek
-
Maszyna do klasyfikowania ryb
-
Maszyna do gotowania krewetek
-
Maszyna do cięcia krewetek
-
Maszyna do czyszczenia krewetek
-
Maszyna do skórowania ryb
-
Maszyna do cięcia ryb
-
Maszyna do cięcia ryb
-
Maszyna do patroszenia ryb
-
Pralka do ryb
-
Maszyna do łusowania ryb
-
Maszyna do prania koszyków
-
Maszyna do namoczania
-
Maszyna do przetwarzania krewetek
-
Maszyna do przetwarzania ryb
słowa kluczowe [ stainless steel 304 fish processing line ] mecz 69 produkty.
1506kg Linia produkcji owoców morza Stal nierdzewna Biuro pracy na zamówienie Linia przetwarzania ryb i krewetek Pas przenośny
| kluczowe słowo:: | Linia produkcyjna przetwarzania owoców morza Stol nierdzewny na zamówienie stanowisko robocze Linia |
|---|---|
| Materiał: | Pozostałe |
| Wymiar (dł. * szer. * wys.):: | Dł. 10000 x szer. 1150 x wys. 1556 mm |
Maszyna do przetwarzania ryb i krewetek Pas przenośny Fabryka produktów morza Stolik roboczy Linia przetwarzania krewetek
| kluczowe słowo:: | Taśmy przenośnikowe do przetwarzania ryb i krewetek Stolik pracy w fabryce przetwarzania produktów m |
|---|---|
| Materiał: | Pozostałe |
| Wymiar (dł. * szer. * wys.):: | Dł. 10000 x szer. 1150 x wys. 1558 mm |
18 sztuk maszyna do sortowania małych ryb
| kluczowe słowo:: | Chiny Maszyna do sortowania małych ryb Maszyna do sortowania małych ryb Linia do sortowania małych r |
|---|---|
| Wymiar (dł. * szer. * wys.):: | dł.6000xszer.4000xwys.2200mm |
| Materiał skrzynki elektrycznej: | Pozostałe |
Fabryczne bezpośrednie sprzedaż sprzętu do przetwarzania ryb ze stali nierdzewnej
| Kluczowe słowa: | Fabryczne bezpośrednie sprzedaż sprzętu do przetwarzania ryb ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Prędkość: | może być regulowany |
| Wymiar ((L*W*H): | L2200xW1150xH1602mm |
Urządzenia do przetwarzania ryb ze stali nierdzewnej
| Kluczowe słowa: | Urządzenia do przetwarzania ryb ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Prędkość: | może być regulowany |
| Wymiar ((L*W*H): | Dł. 2200 x szer. 1150 x wys. 1603 mm |
Automatyczna elektryczna maszyna do usuwania łusek ryb typu bębnowy Sprzęt do przetwarzania owoców morza ze stali nierdzewnej
| Kluczowe słowa: | Automatyczna elektryczna maszyna do usuwania rybiej łuski typu bębnowego Sprzęt do przetwarzania owo |
|---|---|
| Prędkość: | może być regulowany |
| Wymiar ((L*W*H): | Dł. 2200 x szer. 1150 x wys. 1607 mm |
Linia produkcyjna maszyn do cięcia ryb Platformę do przetwarzania ryb można dostosować do indywidualnych potrzeb
| kluczowe słowo:: | Linia produkcyjna maszyn do cięcia ryb Platformę do przetwarzania ryb można dostosować do indywidual |
|---|---|
| Materiał:: | Pozostałe |
| Wymiar (dł. * szer. * wys.):: | dł. 1550 x szer. 800 x wys. 1457 mm |
Odporna na zużycie maszyna do przetwarzania krewetek antyerozyjna praktyczna
| Słowo kluczowe: | System obiegu wody chłodzącej dla linii produkcyjnej maszyn do wrzenia sushi |
|---|---|
| Materiał:: | Stal nierdzewna 304 |
| Wymiar (dł. * szer. * wys.): | Dł. 4200 x szer. 1600 x wys. 1206 mm |
Maszyny do przetwarzania ryb i owoców morza
| Słowo kluczowe: | Fabryka przetwarzania owoców morza duża maszyna do kłusownictwa ryb i krewetek Linia produkcyjna kre |
|---|---|
| Wymiar (dł. * szer. * wys.):: | dł.5930xszer.1200xwys.2003mm |
| Zdolność produkcyjna:: | 500-603 kg/godz |
3.07KW Linia produkcyjna odkupowania ryby montaż krewetek przetwarzania taśmy przenośnikowe
| kluczowe słowo:: | Linia do odkamieniania ryb Przenośnik do przetwarzania krewetek Taśmy przenośnikowe do montażu linii |
|---|---|
| Materiał: | Pozostałe |
| Wymiar (dł. * szer. * wys.):: | L10000xW1150xH1557mm |

